Friday, June 2, 2023

Jak zostać Blockchain Developerem?


Przygotowaliśmy dla Was wywiad, w czasie którego Wojtek, Lead Blockchain Developer, oraz Wiktor, Member of the board, odpowiadają na najczęstsze pytania związane z pracą Blockchain Developera. Zapraszamy do posłuchania o tym, jak zostać Blockchain Developerem, jak się rozwijać w tej technologii oraz przy jakich produktach blockchain się nie sprawdzi.

Kilka słów o nas:
W Pragmatic Coders współpracujemy ze startupami z całego świata (głównie USA, UK, Dubaj, Skandynawia). Nie jesteśmy body leasingiem, ani zwykłą firmą outsourcingową. Zajmujemy się całym procesem product development i występujemy w roli partnerów dla naszych klientów. Tworzymy produkty end-to-end: począwszy od designu i pracy nad wymaganiami, poprzez development, aż po rozwój, wzrost i skalowanie rozwiązań.

Szukasz miejsca, w którym będziesz mieć realny wpływ na to, co budujesz i tworzyć zaawansowane rozwiązania wykorzystujące blockchain? Chcesz pracować razem z doświadczonymi profesjonalistami i ekspertami w blockchain technology? Pragmatyzm masz we krwi? Jesteś w dobrym miejscu!

Zobacz jak dołączyć do Pragmatic Coders:Source link

3 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *